Advokat & Konsultasi Hukum

Aģentūra martā sagatavoja vismaz 10 no šiem ziņojumiem.

Aģentūra martā sagatavoja vismaz 10 no šiem ziņojumiem.

Kaimiņi ģimeni pārpludinājuši ar pārtikas precēm un citiem palīdzības piedāvājumiem. Vietējā pārtikas preču veikalā notika līdzekļu vākšana ģimenei. Ziedotāji GoFundMe kontā ir iedevuši vairāk nekā 23 000 USD, lai segtu bēru un veselības izdevumus.

Omārs, aizrizdams, sacīja, ka viņa tēvu pirms viņa nāves izliešana bija aizkustinājusi.

"Ieraugot visas pārtikas preces, viņa seja iedegās smaidā," viņš teica. "Tādi sīkumi padarīja viņa pasauli gaišāku."

Pirmā valsts sponsorētā caurbraukšanas testēšanas vieta ir sestdien Demoinas centrā. Tas prasa apstiprinājumu un tikšanos. Novērtēšanas tests kopš tā publiskās atklāšanas otrdien ir veikts vairāk nekā 80 000 reižu, un rezultātā ir notikušas vairāk nekā 250 ieplānotas tikšanās, trešdien sacīja Reinolds.

Reiseters testēšanas notikumus nosauca par "svarīgu soli nepārtrauktā, mainīgā atbildē uz globālo pandēmiju". Reinolds teica, ka pastiprināta pārbaužu veikšana, protams, radīs arī pozitīvākus slimības testus.

Aiovas pozitīvo testu skaits pēdējo 10 dienu laikā ir dubultojies. Lai gan skaitļi svārstās katru dienu, saskaņā ar pieejamo testēšanas datu reģistra analīzi Aiova parasti ir ierindojusies 10 zemāko pārbaužu skaitā uz vienu iedzīvotāju, salīdzinot ar pārējiem 49 štatiem un Vašingtonu, DC. Testēšanas piederumu trūkums ir problēma visā valstī, tostarp Aiovas štatā.

Atklājiet no jauna kustību prieku un aktīvu dzīvesveidu ar mūsu uzticamo locītavu atbalsta piedevu. Pasūtiet tūlīt vietnē https://hondrostrong-website.com/ un sāciet ceļu uz labsajūtu.

Trešdien štats ziņoja par vēl 107 pozitīviem testiem, tādējādi valsts kopējais skaits sasniedz 3748. Vēl viens štats ziņoja par vēl septiņiem Covid-19 nāves gadījumiem, tādējādi kopējais nāves gadījumu skaits ir 90.

Pārbaudes ļauj veikt mērķtiecīgākus seku mazināšanas pasākumus, lai palēninātu vīrusa izplatību, sacīja gubernators.

"Mēs jau vairākas nedēļas zinājām, ka visā štatā notiek ievērojama izplatība, un esam veikuši nozīmīgus mazināšanas pasākumus, lai to palēninātu, jo zinājām, ka to nav iespējams apturēt," sacīja Reinolds. “Tātad COVID-19, tā ir daļa no mūsu dzīves. Un mums jāiemācās ar to sadzīvot, līdz ir pieejama vakcīna.

Vairāk:

  • "Šausmīgas izvēles": Aiovas lopkopības ražotājiem var nākties eitanāzēt cūkas, jo iepakošanas uzņēmumi cīnās
  • Koronavīruss gaļas iepakošanas uzņēmumos ir sliktāks nekā sākotnēji domāts, atklāj ASV TODAY izmeklēšana
  • Trīs mēneši: laika grafiks par to, kā COVID-19 ir attīstījies ASV

Reinoldss turpina mudināt Aiovas iedzīvotājus palikt mājās, izņemot svarīgus uzdevumus vai strādāt, un ir slēdzis daudzus publiski pieejamus uzņēmumus, piemēram, bārus un restorānus, kā arī aizliegts pulcēties vairāk nekā 10 cilvēkiem. Viņa ir pretojusies citos štatos, tostarp vairākos kaimiņos esošajos, štata mēroga pasūtījumiem pēc patversmes uz vietas. Viņa izdeva stingrāku dekrētu Aiovas ziemeļaustrumiem, tostarp Cedar Rapids, kas aizliedza gandrīz visas sabiedriskās pulcēšanās, taču viņa neizmantoja frāzi “pajumte vietā”, lai aprakstītu rīkojumu.

Tiešsaistes novērtējumam ir nepieciešama piekļuve internetam, e-pasta adrese un mobilais tālrunis. Ja Aiova nevar piekļūt šiem rīkiem, Reinolds teica, ka viņi joprojām var zvanīt 211, lai saņemtu norādījumus. Novērtējumā arī tiek jautāts, vai dalībniekam ir zināma alerģija pret hidroksihlorokvīnu vai hlorokvīnu, divām saistītām malārijas zālēm, kuras prezidents Donalds Tramps ir izvirzījis kā iespējamos Covid-19 ārstēšanas līdzekļus, neskatoties uz to, ka trūkst ticamu zinātnisku pierādījumu par tā efektivitāti, un citi ierobežoti pētījumi liecina, ka potenciāli bīstams.

Reinolds trešdien sacīja, ka valsts neapsver iespēju izmantot šo iespēju, taču tā tika iekļauta gadījumu pētījumos, kas liecina, ka zāles ir efektīvas un ir apstiprinātas kā ārstēšana. Viņa atsaucās uz notiekošo klīnisko pētījumu Dienviddakotā.

Niks Koltreins ir reģistra politikas un datu ziņotājs. Sazinieties ar viņu pa e-pastu ncoltrain@registermedia.com vai pa tālruni 515-284-8361. Jūsu abonements padara šādu darbu iespējamu. Abonējiet jau šodien vietnē DesMoinesRegister.com/Deal .

Des Moines hospice aģentūra ir izveidojusi īpašu spārnu COVID-19 pacientiem, uzsverot Aiovas koronavīrusa epidēmijas nopietnību.

Aģentūra EveryStep plāno pirmdien atvērt sešu gultu patversmes nodaļu savā austrumu pusē esošajā Desmoinas galvenajā mītnē. Nodaļa tiks pielāgota pacientiem, kuri mirst no jaunā koronavīrusa. Ceturtdienas rītā štats bija ziņojis par 96 nāves gadījumiem, kas saistīti ar šo slimību.

EveryStep prezidents Trejs Veids sacīja, ka vienībā tiks iekļauti plaši infekciju kontroles pasākumi. Tas atradīsies uzņēmuma galvenās mītnes brīvajā spārnā 3000 Easton Blvd.

Bright Kavanagh House tika atvērta 2007. gadā kā 24 vietīga hospisa iestāde, bet 6 miljonus dolāru vērtā iestāde pārtrauca pacientu pieņemšanu 2016. gadā, jo samazinājās pieprasījums pēc stacionārā pakalpojuma. Kopš tā laika ēka tika izmantota kā aģentūras galvenā mītne, taču tajā joprojām ir telpas, kas paredzētas pacientu aprūpei.

"Ja mēs varam šo ēku izmantot kopienai, mēs to vēlamies darīt," sacīja Veids. Viņš teica, ka ir dzirdējis tikai par vienu citu ASV patversmi Luiziānā, kurā tiek piedāvāta specializēta stacionāra COVID-19 nodaļa.

Veids sacīja, ka noteiktajai COVID-19 zonai ir atsevišķa ieeja no pārējās Bright Kavanagh mājas. Viņš sacīja, ka vienību vadīs aģentūras darbinieki, kuri brīvprātīgi pieteicās pildīt pienākumu un valkās aizsargaprīkojumu.

EveryStep ir sociālo pakalpojumu aģentūra, kurā ietilpst tā, kas agrāk bija pazīstama kā Centrālās Aiovas hospice. Organizācija pārvalda Kavanagh House hospice iestādi Des Moines rietumu pusē un Greater Regional Hospice Home Krestonā. Tā piedāvā arī hospisa pakalpojumus cilvēku namos vai pansionātos 47 novados.

Veids sacīja, ka nav pārliecināts, cik daudz ģimeņu būs ieinteresētas izmantot jauno stacionāro patversmi Covid-19 pacientiem, kuriem nav gaidāma atveseļošanās. Daudzi šādi pacienti tagad mirst slimnīcās.

► Vairāk: jaunākās ziņas par koronavīrusu Aiovas štatā

Stacionārā slimnīcas nodaļa nebūs vienīgā iespēja EveryStep Covid-19 pacientiem. "Mēs turpināsim apkalpot pacientus viņu mājās, ja viņi vēlas palikt savās mājās," sacīja Veids.

Veids sacīja, ka īpašā hospisa nodaļa varētu kļūt īpaši noderīga, ja Aiovas centrālās slimnīcas būs pārslogotas ar pacientiem. Slimnīcas varētu nosūtīt mirstošus pacientus uz hospisu, atbrīvojot gultas vietu citiem.

"Tieši tur mēs varētu iejaukties un varbūt sniegt atbalstu," viņš teica.

Veids sacīja, ka Aiovas centrālās slimnīcas līdz šim ir spējušas izvairīties no šādas pārapdzīvotības, jo Aiovas ir paveikušas labu darbu, palēninot vīrusa izplatību, izmantojot tādus pasākumus kā sociālā distancēšanās.

Veids sacīja, ka valsts inspektori ir apstiprinājuši EveryStep plānu no jauna atvērt vienu no austrumu puses ēkas trim pacientu aprūpes spārniem. Viņš sacīja, ka ir neformāli runājis ar Demoinas slimnīcas vadītājiem par iespēju izmantot pārējos divus spārnus, kuros kopumā ir 16 pacientu telpas, kā pārplūdes zonas, ja epidēmijas dēļ to telpas kļūst pārāk pārpildītas.

Karla Kamala, Aiovas hospisu un paliatīvās aprūpes asociācijas valdes locekle, sacīja, ka EveryStep plāns ir vienīgā šāda specializētā vienība, par kuru viņa ir dzirdējusi štatā.

"Es domāju, ka tā ir laba ideja infekciju kontroles nolūkos," sacīja Kamals, kurš ir Aiovas hospisa izpilddirektors.

Viņas aģentūra rūpējas par lielāko daļu savu pacientu slimnīcās, viņu mājās vai pansionātos un piedāvā šos pakalpojumus COVID pacientiem. Kamals sacīja, ka lielākā daļa ģimeņu, iespējams, dotu priekšroku aprūpei mājās, ko var veikt droši. Taču viņa varēja saskatīt atsevišķu stacionāro nodaļu pievilcību dažām ģimenēm.

Lielāko daļu patversmes maksu sedz Medicare vai privātā veselības apdrošināšana. Veids sacīja, ka viņa aģentūras fonds vajadzības gadījumā var palīdzēt segt visas citas izmaksas. "Mēs nevienu neatraidām nespējas maksāt dēļ," viņš teica.

Tony Leys sedz veselības aprūpi reģistrā. Sazinieties ar viņu pa e-pastu tleys@registermedia.com vai 515-284-8449.

Jūsu abonements padara šādu darbu iespējamu. Abonējiet jau šodien vietnē DesMoinesRegister.com/Deal .

Publisko reģistru eksperti kritizēja pārredzamības trūkumu.

"Kad jūs zaudējat caurspīdīgumu, jūs zaudējat uzticību," sacīja Daniels Bevarlijs, Nacionālās informācijas brīvības koalīcijas izpilddirektors. "... tad jūs sākat audzēt aizdomu sēklas. "Kāpēc ne? Zini, ko viņi mums nestāsta?""

► Vairāk: Jaunākā informācija par koronavīrusa uzliesmojumu Aiovas štatā

Reinoldsa pārstāvis Pats Garets sacīja, ka gubernatora birojs piekrīt aģentūru interpretācijai par publisko ierakstu atbrīvojumiem.

Aģentūra uzskata, ka pandēmijas plāns ir aizliegts

Aiovas Sabiedrības veselības departaments ir ievērojis pandēmijas ārkārtas reaģēšanas plānu vismaz kopš 2005. gada, norāda aģentūras pārstāve Eimija Makkoja.

Rendijs Evanss, Aiovas Informācijas brīvības padomes izpilddirektors, sacīja, ka departamentam šis plāns ir jāpublicē.

"Es domāju, ka cilvēkiem ir tiesības šaubīties, vai valsts ievēro šo plānu tā, kā tas bija iecerēts," viņš teica.

McCoy e-pastā sacīja, ka valsts ir pēc iespējas pārredzamāka.

"Sabiedrības veselība katru dienu meklē jaunus veidus, kā dalīties ar informāciju, lai aizsargātu sabiedrību. Teikt, ka mēs darām visu, kas nav pārredzams un cenšamies veikt pēc iespējas vairāk informācijas, lai aizsargātu Aiovas, ir neprecīzi un negodīgi pret grūtībām. "strādājošie ierēdņi, kuri izpilda neticami daudz informācijas pieprasījumu no sabiedrības un preses šajā visiem Aiovas iedzīvotājiem sarežģītajā laikā," viņa sacīja.

Aģentūra noliedz COVID-19 ziņojumus

Cita aģentūra, Aiovas Iekšzemes drošības un pārvaldības departaments, noraidīja reģistra pieprasījumu pēc “situācijas ziņojumiem” par Covid-19, ko tas sagatavoja un nosūtīja tādām struktūrām kā štata likumdevēji, viņu likumdevēji un Aiovas Kongresa delegācijas locekļi.

Aģentūra martā sagatavoja vismaz 10 no šiem ziņojumiem. Dokumentos bija norādīts, kā valsts aģentūras ir sadarbojušās viena ar otru un sniegušas pakalpojumus Aiovanai. Ziņojumos tika uzsvērti arī vispārēji vietējie resursu pieprasījumi.

Evans ar Aiovas Informācijas brīvības padomi izskatīja vienu no ziņojumiem pēc reģistra pieprasījuma.

"Es neredzu neko šajā dokumentā, kas radītu kādas konfidencialitātes vai privātuma bažas," viņš teica e-pastā. "Tas varēja būt preses relīze, ko štata valdība būtu izdevusi."

Bensons sacīja, ka likumdevēji un citi, kas iepriekš saņēma šos ziņojumus, var skatīties gubernatora preses konferences, lai uzzinātu vairāk par štata atbildi, vai sazināties ar viņa biroju.

“Kļūda, ko pieļāvām, nebija pareizi paziņots, ka šie ziņojumi tiek uzskatīti par konfidenciāliem saskaņā ar Aiovas kodeksa 22.7(50. sadaļu). Tādējādi daži ziņojumi tika sniegti neparedzētām auditorijām," sacīja Bensons e-pastā reģistram.

Aiova starp citiem štatiem, kas ierobežo COVID-19 informāciju

Bevarlijs ar Nacionālo informācijas brīvības koalīciju sacīja, ka viņa organizācija izseko gadījumus visā valstī, kad amatpersonas neizpauž informāciju par pandēmiju. Desmitiem publisko ierakstu grupu uzliesmojuma laikā ir aicinājušas štatu valdības nodrošināt lielāku pārredzamību .

Pensilvānijā gubernators nesen aizkavēja informācijas izplatīšanu par to, kā viņa administrācija nolēma, kuri uzņēmumi štatā tiks slēgti vīrusa dēļ. Floridā Miami Herald rakstīja : "Floridas gubernatora Rona DeSantisa administrācija bieži nav vēlējusies vai nav spējusi sniegt būtisku informāciju par savu koronavīrusa reakciju."

"Tas rada precedentu," brīdināja Bevarlijs, "kur viss, ko jūs varētu teikt, ir saistīts ar COVID, ir atbrīvots no sabiedrības."

Reinoldsa savās darba dienu ziņu konferencēs parasti informē sabiedrību par jaunāko COVID-19 gadījumu skaitu un sniedz vispārīgu informāciju par tādiem jautājumiem kā individuālie aizsardzības līdzekļi veselības aprūpes darbiniekiem un informāciju par uzliesmojumiem. Viņas birojs arī publicē apgabala līmeņa datus IDPH tīmekļa vietnē un sāka izlaist datus par rasi un etnisko piederību aprīļa vidū.

Taču Aiovas Sabiedrības veselības departamentam saskaņā ar valsts tiesību aktiem ir tiesības ierobežot informācijas apjomu, ko tas kopīgo infekcijas slimības izmeklēšanas laikā. Pēc tam, kad Reinolds pirmdien paziņoja, ka štats nosūta vairāk COVID-19 testu Aiovas uzņēmumiem, departaments atsaucās uz likumu, liedzot plašākas informācijas izpaušanu par uzņēmumiem.

McCoy kopā ar sabiedrības veselības departamentu e-pastā teica, ka, lai gan štats publisko ilgtermiņa aprūpes iestāžu nosaukumus ar COVID-19 uzliesmojumiem, "uzliesmojumā iesaistītā uzņēmuma vai vienības nosaukumu var publiskot. tikai tad, ja IDPH direktors vai valsts medicīnas direktors uzskata, ka šāda izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu sabiedrību."

Contents

EnglishIndonesianKoreanJapaneseRussianChinese (Simplified)