Advokat & Konsultasi Hukum

Revitaprost – Ji žino, kad kai kurie žmonės būtų radę ramesnį kelią.

Revitaprost - Ji žino, kad kai kurie žmonės būtų radę ramesnį kelią.

Eddy neturi įgaliojimų įsakyti Polko apygardos gyventojams dėvėti kaukes. Tačiau ji nepateikė jokių įspėjimų ar išimčių, kada jie turėtų tai padaryti.

Eddy, 2017 m. tapusi Polko apygardos sveikatos direktoriumi, yra viena iš 15 žmonių, kuriuos reikia stebėti Des Moines registre 2021 m. Ateinančiais mėnesiais ji padės vykdyti vakcinacijos nuo koronaviruso kampaniją ir stengsis revitaprost site išvengti nereikalingų ligų ir mirčių.

Ji ir 42 departamento darbuotojai turi perteikti grėsmės rimtumą ir patikinti, kad jovaniečiai gali apsisaugoti.

„Pastovus, kaip ji eina“ požiūris

Kai Eddy pasirodo viešumoje, jos pranešimai dažnai būna griežti, bet pamatuoti.

„Mano vaikai tikriausiai sakytų, kad atpažįsta tą balsą“, – interviu juokavo ji.

Polko apygardos prižiūrėtoja Angela Connolly, padėjusi įdarbinti Eddy, sakė, kad žmonėms reikia sveikatos direktoriaus žinių ir tiesmukiško elgesio.

„Aš tau pasakysiu ką; ji yra tvirta eidama“, – sakė Connolly. „Ji sekė mokslą ir neleido visam triukšmui trukdyti – ir jo buvo daug.

Eddy sakė, kad ji atidžiai pasveria, kaip kalbėti apie pandemiją.

2011 m. ji buvo paskirta Ajovos sveikiausios valstijos iniciatyvos vykdomąja direktore. Ši kampanija skatina Jovano gyventojus gerinti savo sveikatą, taip pat geriau valgyti ir daugiau mankštintis. Jos įkūrėjai buvo Ricas Jurgensas, kuris tuo metu buvo Hy-Vee prezidentas.

Hy-Vee iš esmės paskolino Eddy sveikiausios valstybės iniciatyvai ir toliau mokėjo atlyginimą trejus metus, kol ji pradėjo vykdyti programą. Jos projektai apėmė pirmąjį „Sveikiausios valstijos revitaprost pasivaikščiojimą“, kurio metu šimtai tūkstančių jovaniečių rudens dieną vaikščiojo tuo pačiu metu.

Eddy išėjo į pensiją iš „Hy-Vee“ 2017 m. ir nebuvo tikra, ką daryti revitaprost site toliau. Ji išgirdo, kad bus atidarytas Polko apygardos sveikatos direktoriaus darbas, ir ji manė, kad tai bus įdomus iššūkis. Ji niekada net nesvajojo, kad tai įves ją į didelės rizikos, užsitęsusios krizės, kurią dabar išgyvena šalis, vidurį.

Rickas Kozinas, Eddy pirmtakas Polko apygardos sveikatos direktoriaus pareigose, sakė, kad vietiniai visuomenės sveikatos departamentai nelaimės metu atideda kai kurias įprastas pareigas. Tačiau koronaviruso pandemija tęsiasi devynis mėnesius ir tęsis dar keletą, sakė jis. Jis sakė, kad kitos programos, tokios kaip švino dažų mažinimas ar lytiniu keliu plintančių ligų tyrimai, negali būti atidedamos visam laikui.

Kozinas teigė, kad valstybės pareigūnai taikė neįprastus suvaržymus, kaip vietos visuomenės sveikatos lyderiai gali reaguoti į pandemiją, be kita ko, atimdami jiems teisę vykdyti vietinius kaukių įgaliojimus arba apriboti verslą. Tai turi būti nelinksma, sakė jis.

Per visa tai Eddy numatė itin svarbų ramaus pasitikėjimo jausmą, sakė Kozinas. „Jei žmogus, esantis viršuje, išsigąsta, tai labai greitai rieda žemyn.

Sveikatos departamentas savo automobilių stovėjimo aikštelėje į šiaurės vakarus nuo Des Moines centro pastatė penkias pilkas palapines, kuriose agentūros darbuotojai skiepijo nuo gripo ir turi pasiskiepyti nuo COVID-19. Keturios palapinės pastatytos tam, kad žmonės galėtų revitaprost official pravažiuoti ir gauti šūvius dar būdami savo automobiliuose. Tačiau, kadangi ne visi turi mašiną, žmonėms pėsčiomis statoma penkta palapinė.

Jos skyrius planuoja padėti padengti išlaidas, ypač neapdraustiems Des revitaprost official Moines rajono gyventojams. Privačioms klinikoms ir vaistinėms bus leista imti apie 20 USD už kiekvieną injekciją. Daugeliui žmonių šias išlaidas padengs draudimas. Apygarda yra pasirengusi atsisakyti mokesčio už žmones, kurie jo negali sumokėti.

Dabar iššūkiai apims žmonių įtikinimą, kad vakcinos yra saugios. Sveikatos apsaugos pareigūnai taip pat nerimauja, kad žmonės manys, kad vakcinų atėjimas pranašauja greitą krizės pabaigą. Jei visuomenė nustos imtis atsargumo priemonių, pavyzdžiui, dėvėti kaukes ir vengti minios, protrūkis gali pablogėti, kol jis nepagerės, sakė Eddy.

„Sausio, vasario, kovo mėnesiai gali būti tikrai sunkūs – tikrai labai sunkūs“, – sakė ji. „Kaukes vis tiek turėsime nešioti tam tikrą laiką. Mums prireiks šiek tiek laiko, kol pasiskiepysime pakankamai žmonių.

Eddy sakė, kad buvo malonu matyti bendruomenę, įskaitant ligoninių sistemas, kurios revitaprost official website paprastai yra aštrios konkurentės. Ji sakė nenusiminti, kai mato, kad kai kurie žmonės nepaiso visuomenės sveikatos įspėjimų, nes daugelis kitų į tai žiūri į galvą.

Ji nusijuokė paklausta, ar būtų galėjusi pasirinkti ne tokias įtemptas pareigas, kai pasitraukė iš sėkmingos 30 metų karjeros. Ji žino, kad kai kurie žmonės būtų radę ramesnį kelią. Tačiau ji negalvoja apie tai, kaip imtis apskrities sveikatos direktorės darbo.

Ji sakė, kad jaustųsi keistai, jei nepasinaudotų savo patirtimi pandemijai pažaboti.

„Esu laimingesnė būdama tarp dalykų, nei būdama nuošalyje“, – sakė ji.

Apie „Žmones, kuriuos reikia žiūrėti“

Des Moines registro „15 žmonių, kuriuos reikia stebėti 2021 m.“ – tai judėjai ir drebėjimai, duodantys ir veikiantys. Juos naujienų skyriaus darbuotojai išrinko iš daugybės skaitytojų ir darbuotojų nominacijų. Jų istorijos „Regitroje“ veiks iki sausio 3 d.

Susipažinkite – Helen Eddy

Amžius: 61

GYVENAMASIS MIESTAS: West Des Moines

IŠSILAVINIMAS: Farmacijos mokslų bakalauras, Ajovos universitetas, 1982 m. Verslo administravimo revitaprost official website magistro laipsnis, Drake'o universitetas, 1984 m.

KARJERA: Polko apygardos sveikatos departamento direktorius, 2017 m.

Hy-Vee, 1987–2017. Pradėjo dirbti vaistininku. 1995 m. paaukštintas iki įmonės vadovo pareigų, prižiūrinčių sveikatinimo pastangas visoje Hy-Vee grandinėje.

„Iowa Healthiest State Initiative“, 2011–2014 m. vykdantysis direktorius, „Hy-Vee“ paskolintas viešajai ir privačiai partnerystei, vykdančiai valstybinę sveikatingumo programą.

ŠEIMA: vyras, Deivis. Penki vaikai, vienas anūkas.

Tony Leys rūpinasi registro sveikatos priežiūra. Susisiekite su juo adresu tleys@registermedia.com arba 515-284-8449.

Antradienį valstijos ir federaliniai pareigūnai pranešė, kad beveik 1,8% Ajoviečių gavo pirmą vakcinos nuo koronaviruso injekciją.

Federaliniai ligų kontrolės ir prevencijos centrai antradienį pranešė, kad 60 137 Jovano gyventojai gavo pirmąją iš dviejų vakcinos dozių, o valstijai buvo pristatytos 120 175 dozės. Keli Ajovos ligoninės darbuotojai gavo antrąją dozę šią revitaprost official revitaprost-official.top savaitę, praėjus trims savaitėms po pirmųjų dozių.

Nors vakcinų pristatymo ir injekcijų tempas buvo lėtesnis nei planuota iš pradžių, nauji skaičiai rodo, kad Ajovoje ir visoje šalyje tempas spartėja. Kai gruodžio 14 d. buvo pradėti skiepyti, Ajovos vadovai tikėjosi, kad iki gruodžio 31 d. į valstiją bus pristatyta 172 000 dozių.

CDC svetainė antradienį parodė, kad Ajovos sėkmė skiepijant savo gyventojus atitiko daugumos revitaprost official kaimynų. Vienintelė išimtis buvo Pietų Dakota, kurioje buvo paskiepyti daugiau nei 3% savo gyventojų, pranešė federalinė agentūra.

Ajova pirmiausia daugiausia dėmesio skiria sveikatos priežiūros darbuotojų, gyventojų ir ilgalaikės priežiūros įstaigų personalo skiepijimui. Po to valstybė greičiausiai pereis prie vyresnio amžiaus gyventojų ir kitų rizikingų profesijų darbuotojų, sakė pareigūnai.

„Laikas stiprybei ir kantrybei“

Polko apygardos pareigūnai antradienį sakė, kad tikisi kitą savaitę šiek tiek išplėsti savo pastangas, kad įtrauktų daugiau sveikatos priežiūros darbuotojų, pavyzdžiui, namų sveikatos pagalbininkų.

Apygardos pareigūnai antradienį surengtoje viešoje revitaprost konferencijoje pranešė, kad De Moino rajono ligoninėms nuo gruodžio vidurio buvo paskirtos 16 375 dozės, iš kurių 7 118 buvo suleistos. Dar 2900 dozių šią savaitę sveikatos priežiūros darbuotojams skiria Polko apygardos sveikatos departamentas ir Medicap bei Hy-Vee vaistinės.

CVS skiepija daugiau nei dviejuose trečdaliuose Ajovos slaugos namų ir pagalbinių gyvenimo centrų. Pirmadienį CVS atstovas Charlie Rice-Minoso sakė, kad visiems valstijos globos įstaigų gyventojams turėtų prireikti 12 savaičių, kol bus suteiktos dvi vakcinos dozės.

Polko apygardos sveikatos direktorė Helen Eddy antradienį pabrėžė, kad gyventojai turėtų ir toliau imtis atsargumo priemonių, pavyzdžiui, dėvėti kaukes viešose vietose, vengti minios ir dažnai plauti rankas. Pasak jos, virusas ir toliau plačiai plinta bendruomenėje, o ekspertai baiminasi, kad netrukus gali kilti dar vienas antplūdis.

„Tai laikas stiprybei ir kantrybei“, – sakė Eddy. „Mes prašome Polko apygardos piliečių būti stipriais ir būti saugiais ateinančiomis savaitėmis ir mėnesiais, kol vyksta skiepai.

Abonentams: „Nėra vietos svyruoti, žmonės“; Polko revitaprost official website apygardos sveikatos direktorė Helen Eddy siūlo nuolatinį balsą COVID-19 krizės metu

Sarah Ekstrand, Ajovos visuomenės sveikatos departamento atstovė spaudai, sakė, kad valstija per kelias ateinančias savaites planuoja paleisti internetinę informacijos suvestinę su naujausia informacija apie valstybės skiepijimo pažangą.

Kas sekantis?

Kai kurios kitos valstijos pradėjo skiepyti žmones, kurie nepatenka į federalinių ekspertų pasiūlytą pradinį prioritetų sąrašą. Pavyzdžiui, Floridoje šūviai siūlomi 65 metų ir vyresniems.

Ajovos visuomenės sveikatos departamentas paskyrė ekspertų komitetą, kuris rekomenduos, kas turėtų eiti toliau, po to, kai bus apsaugoti pirmieji sveikatos priežiūros darbuotojai, priežiūros įstaigų darbuotojai ir gyventojai.

Dešimtys grupių ir darbdavių revitaprost raštu kreipėsi į komitetą, prašydami, kad jų nariai ar darbuotojai būtų perkelti į eilę, nes jiems gresia ypatinga liga.

Daugiau: Kas turėtų būti priešais eilę skiepytis nuo COVID-19? Ajovos grupės pateikia savo bylas

Valstijos komitetas dar nebalsavo dėl rekomendacijų Ajovos visuomenės sveikatos departamentui, kuris turi priimti sprendimą. Kitas komiteto posėdis numatytas sausio 11 d.

Antradienio popietę Polko apygardos sveikatos departamentas paskelbė pareiškimą, kuriame prognozuojama, kad kiti eilėje bus vyresni nei 74 metų žmonės ir tam tikrų profesijų žmonės, „pvz., ugniagesiai, policijos pareigūnai, pataisos pareigūnai, maisto ir žemės ūkio darbuotojai, Jungtinių Valstijų pašto tarnyba. darbuotojai, gamybos darbuotojai, bakalėjos parduotuvių darbuotojai, viešojo transporto darbuotojai ir švietimo sektoriuje dirbantys darbuotojai (mokytojai, pagalbiniai darbuotojai ir vaikų darželiai).

Apskrities sveikatos departamentas prognozavo, kad trečioji prioritetinė grupė galėtų būti jaunesni suaugusieji, turintys lėtinių sveikatos problemų, ir „būtiniausi darbuotojai“.

Departamento pranešime buvo perspėta, kad plačioji visuomenė gali būti tinkama fotografuoti tik „2021 m. viduryje ar pabaigoje“.

Tony Leys revitaprost site rūpinasi registro sveikatos priežiūra. Susisiekite su juo adresu tleys@registermedia.com arba 515-284-8449.

Leslie Herron, „Sumpter Pharmacy“ savininkė Adelyje, padarė viską, ką gali, kad pasiruoštų kitais metais laukiamam COVID-19 vakcinų poreikiui.

Ji įsigijo skaitmeninius duomenų registratorius, kad galėtų stebėti savo šaldytuvus. Ji pasamdė papildomą asmenį, skirtą COVID-19 tyrimui ir galiausiai imunizacijai.

Ji užsakė stoginę automobiliui, dengtą konstrukciją revitaprost official, kuri užtikrina transporto priemonių apsaugą nuo lietaus ir sniego. Paprastai jie prieštarauja Adelio miesto potvarkiui, tačiau buvo padaryta speciali išimtis, kad vaistininkai ir technikai galėtų atlikti COVID-19 tyrimus ir imunizuoti žmonių automobilius, sakė Herronas.

Herronui ir kaimo vaistininkams visoje valstijoje padėti pasiskiepyti žmones nuo COVID-19 2021 m. bus vienas didžiausių jų gyvenimo žygdarbių. Tačiau taip pat atsitinka, kai mažų miestelių vaistinės, tokios kaip Herron's, daugiau nei dešimtmetį stengėsi revitaprost official išlikti.

„Kaimo vietovėse, kuriose nėra geros prieigos prie sveikatos priežiūros paslaugų, arba kaip labiau apgyvendintose vietovėse, paprastai tai, ką jie turi, jei jie ką nors turi, tai bus vaistinė. Kaimo vietovėse tai bus nepriklausoma vaistinė, o ne didelis tinklas“, – sakė Herronas.

Yra 350 vaistinių, kurios jau užsiregistravo padėti paskirstyti vakcinas, kai tik ji bus atidaryta plačiajai visuomenei, sakė Kate Gainer, Ajovos vaistinių asociacijos vykdomoji viceprezidentė.

Nors konkrečių skaičių nėra, Gaineris teigė, kad jiems reikės pridėti darbuotojų, kad būtų patenkinti tiek imunizacijos poreikiai, tiek ir kasdienės operacijos.

Tačiau pagal Ajovos vaistinių stebėjimo sistemą nepriklausomų vaistininkų ir kaimo parduotuvių skaičius Ajovoje nuo 1996 m. mažėjo.

Contents

EnglishIndonesianKoreanJapaneseRussianChinese (Simplified)